Фігурант корупційного скандалу в НАЕК «Енергоатом», співвласник студії «Квартал 95» Тимур Міндіч, який виїхав за кордон, через суд намагається зняти арешт зі своїх активів в Україні.
Про це повідомив «Главком» із посиланням на дані судової гілки влади.
Журналісти показали інформацію з розкладу роботи Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду (ВАКС) України, з якого випливає, що 24 листопада було призначено склад суду в позові Міндіча щодо арешту Міндіча Тимура Михайловича.
Справу розглядатиме суддя Сергій Боднар.
«Міндіч оговтався і пішов в контратаку», – вважає «Главком».
За даними видання, станом на 26 листопада під арештом, зокрема, три квартири Міндіча в Києві (дві – на вулиці Михайла Грушевського, 9-А, загальною площею 736,6 м², одна – на вулиці Царика Григорія, 3, та дві квартири у Дніпрі, на вулиці Святослава Хороброго, 7.
За даними слідства, Тимура Міндіча підозрюють у створенні та керівництві злочинної організації, легалізації (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом і незаконному впливі на членів Кабінету Міністрів.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що детективи НАБУ прийшли з обшуками до Тимура Міндіча, співвласника започаткованої президентом Володимиром Зеленським студії «Квартал 95», після звинувачень у торгівлі діамантами з росії.