Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив про складний етап оборони від російських окупантів Покровсько-Мирноградської агломерації в Донецькій області.
Про це він написав у Facebook
«Продовжуємо надзвичайно складний етап оборони Покровсько-Мирноградської агломерації. Бій триває. Українські підрозділи продовжують утримувати північну частину Покровська», – написав він.
За словами Сирського, українські військові блокують спроби противника накопичити штурмові піхотні групи біля Покровська й Мирнограда і просуватися в обхід цих населених пунктів. Безпосередньо в містах ЗСУ й далі утримують визначені райони, ідеться в дописі.
Сирський підкреслив, що окупанти не зважають на втрати живої сили, натомість українські командири дбають про збереження життя і здоров'я підлеглого особового складу.
«Із цією метою в ході наради з нашими командирами уточнили питання узгодженого застосування, забезпечення просування і своєчасної заміни підрозділів, які проводять пошуково-штурмові дії для виявлення й ліквідації противника. Для забезпечення стійкості оборони ухвалено низку рішень щодо бойового управління, взаємодії й усебічного забезпечення залучених сил і засобів. У цьому контексті особливу роль відіграють питання організації додаткових логістичних шляхів, вчасної медичної евакуації, а також ведення контрбатарейної боротьби і протидії ворожим БПЛА», – резюмував головнокомандувач.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Збройні сили України вбили й поранили 1 177 370 російських військовослужбовців, 1140 – за минулу добу.