Прем'єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила про запуск єдиної платформи урядових програм підтримки для людей, ОСББ, бізнесу та громад під час складної зими.
Про це йдеться в повідомленні прем'єрки в Telegram.
«Це єдина точка доступу до інструментів, які допомагають посилити енергонезалежність домівок, підтримати людей і забезпечити безперебійну роботу бізнесу», – написала вона.
Українці можуть отримати від держави:
19 лютого також стартує подача в банках-партнерах на дві нові програми для посилення енергонезалежності багатоквартирних будинків і приватних домівок:
Програми передбачають пільговий кредит – від 0 до 7% річних на встановлення генераторів, сонячних електростанцій і теплових насосів. Після підтвердження закупівлі та введення обладнання в експлуатацію держава компенсує частину тіла кредиту – до 70%.
Бізнес може оформити:
Бекграунд. Раніше Mind писав, що рахунки за електроенергію в Києві можуть збільшуватися навіть тоді, коли світло подають із перебоями.