Ціни на нафту впали на тлі заяв президента США Дональда Трампа про те, що військовий конфлікт з Іраном скоро закінчиться.
Як повідомляє BBC.
Після того як у понеділок, 9 березня, ціна на паливо марки Brent досягла $120 за барель, вона впала нижче позначки $84 за барель. Станом на вівторок, 10 березня, вона становить приблизно $93,7 (-21,9%) за барель. Індекс нафти West Texas Intermediate (WTI) знизився на 4% – до $90,9 за барель.
Азійські індекси зросли в ціні після того, як ціна на паливо опустилася. Японський індекс Nikkei 225 10 березня піднявся на 2,9%, тоді як південнокорейський Kospi – на 5,4%.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що ціни на нафту різко зросли майже до $120 за барель. Нафта Brent підскочила до $119,50 за барель, а West Texas Intermediate зросла ще сильніше – майже на 31%.