Вашингтон запевнив Київ, що не відправлятиме на Близький Схід озброєння, закуплене партнерами для України за програмою PURL.
Про це повідомив міністр закордонних справ Андрій Сибіга в інтерв'ю Укрінформу.
«Було заявлено на рівні державного секретаря Рубіо – нічого нікуди не переадресовувалося із цієї програми в інші географічні куточки і з тих фондів, з того обладнання, яке призначено для України. Станом на зараз немає планів і щодо переадресації», – розповів міністр.
Він запевнив, що PURL «діє і буде розвиватися». Так, Київ отримав запевнення щодо внесків до програми від ще однієї країни. Сибіга підкреслив, що «це єдиноможливий інструмент для посилення наших стратегічних ППО».
Бекграунд. Раніше Mind писав, що Білий дім почав попереджати союзників про припинення поставок американської зброї до України в найближчі місяці, оскільки Пентагон надає пріоритет її використанню у війні в Ірані.