Війська рф атакували керованими авіабомбами Шосткинську громаду Сумщини.
Про це повідомляє начальник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров.
Відомо про одну загиблу людину, її особу нині встановлюють.
За попередньою інформацією, до лікарні доставили трьох поранених, 29-річна жінка у важкому стані.
В обласному центрі зранку пролунали два вибухи. Один із них – це влучання в Ковпаківському районі по нежитловому приміщенню. Унаслідок удару сталося загоряння, також пошкоджено автомобілі, що були розташовані поруч.
За попередніми даними, поранених або загиблих немає, повідомив секретар Сумської міської ради Артем Кобзар.
За даними поліції, протягом минулої доби, 2 квітня, війська рф обстріляли 29 населених пунктів Сумської області.
У Глухівській громаді внаслідок атаки ворожого дрона постраждала 39-річна жінка, пошкоджено будівлю АЗС, магазин.
У Шосткинській, Сумській, Білопільській міських територіальних громадах пошкоджено багатоквартирний і приватні будинки, ангар, господарчі споруди, підприємство, автомобілі.
За всіма фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Воєнні злочини». Слідство триває.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що в Херсоні дрон атакував маршрутку – семеро поранених. Серед постраждалих – пасажири різного віку, водій у важкому стані з численними уламковими пораненнями.