На пункті пропуску «Порубне – Сірет» на українсько-румунському кордоні завершується перша черга модернізації вантажного терміналу.
Про це повідомляє Міністерство розвитку громад та територій.
Зазначається, що вже виконано основні будівельні та інженерні роботи:
Зараз триває завершення каркаса майбутнього вантажного терміналу. У Мінрозвитку наголошують, що після запуску термінал зможе пропускати більше вантажного транспорту, що пришвидшить перетин кордону.
Реконструкція передбачає також будівництво чотирьох додаткових смуг руху, зону очікування та сучасні митні й контрольні рішення.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що на пункті пропуску «Солотвино» на кордоні з Румунією на понад два місяці обмежать пропуск транспорту.