На кордоні з Румунією модернізують вантажний термінал

Уже виконано основні будівельні та інженерні роботи

Фото: Мінрозвитку громад і територій

На пункті пропуску «Порубне – Сірет» на українсько-румунському кордоні завершується перша черга модернізації вантажного терміналу.

Про це повідомляє Міністерство розвитку громад та територій.

Зазначається, що вже виконано основні будівельні та інженерні роботи:

Зараз триває завершення каркаса майбутнього вантажного терміналу. У Мінрозвитку наголошують, що після запуску термінал зможе пропускати більше вантажного транспорту, що пришвидшить перетин кордону.

Реконструкція передбачає також будівництво чотирьох додаткових смуг руху, зону очікування та сучасні митні й контрольні рішення.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що на пункті пропуску «Солотвино» на кордоні з Румунією на понад два місяці обмежать пропуск транспорту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS