FIFA очікує рекордні $15 млрд доходу від проведення ЧС-2026

Зростання фінансових показників зумовлене розширенням формату турніру та високим попитом на квитки

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) оцінює дохід від чемпіонату світу 2026 року на рівні $15 млрд, що майже вдвічі перевищує результати турніру 2022 року в Катарі ($7,6 млрд).

Про це повідомляє The Guardian.

Значному фінансовому зростанню сприяло збільшення кількості учасників до 48 команд, а також підвищення вартості реалізації квитків і рекламних контрактів.

Турнір, що проходив у США, Канаді та Мексиці, продемонстрував високу зацікавленість із боку вболівальників: загальна відвідуваність матчів досягла 6,81 млн осіб.

Це дозволило встановити новий рекорд із середньою заповнюваністю стадіонів на рівні 99,7%.

Отже, оновлений формат змагань і масштабна географія проведення забезпечили ФІФА значне перевищення попередніх фінансових прогнозів, які становили $11 млрд.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що МОК відкрив росії шлях до Олімпіади-2028, Гераскевич закликає створити міжнародну коаліцію проти цього рішення. Спортсмен також запропонував організувати окрему зустріч національних олімпійських комітетів без участі МОК.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS