Власники нерухомості у січні-червні 2026 року сплатили до місцевих бюджетів майже 6,1 млрд грн податку на нерухоме майно, що на 8,6% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Про це повідомляє пресслужба Державної податкової служби України.
За даними відомства, у першому півріччі 2026 року власники житлової та нежитлової нерухомості перерахували до місцевих бюджетів майже 6,1 млрд грн податку на нерухоме майно, що на 8,6% більше порівняно з відповідним періодом торік.
Найбільший внесок у наповнення місцевих бюджетів забезпечили власники нерухомості з мегаполісів та промислових регіонів: Київ – 1,2 млрд грн, Київська область – 674,3 млн грн, Дніпропетровська область – 620 млн грн, Львівська область – 602,8 млн грн.
Як повідомлялося, протягом першого півріччя 2026 року до загального фонду місцевих бюджетів України надійшло 287,7 млрд грн, що на 41,9 млрд грн, або на 17%, більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що надходження ПДФО в Україні зросли майже на 19% за пів року. Найбільше податку сплатили в Києві.