Зловити онлайн: навіщо потрібно цифрове робоче місце

І чим воно корисне компаніям і командам

Фото: depositphotos

Пандемія змінила наше уявлення про роботу – її графік і формат. Більшість офісів перейшли в онлайн і не планують повертатися до колишнього режиму. Як може працювати цифрове робоче місце і як його правильно організувати, розповів Mind директор департаменту IT-рішень Konica Minolta Ukraine, резидент Reactor.ua Євген Постольник.

Digital Workplace – екосистема, яка задовольняє нові потреби бізнесу. За допомогою технологій і хмарних рішень цифрове робоче місце усуває комунікаційні бар'єри між відділами, надає віддалений і безпечний доступ до корпоративної інформації, допомагає працювати з документацією і спілкуватися з колегами, перебуваючи за межами офісу.

[INSERT_BLOCK_PROMO_REACTOR]

За останні півтора року фізична присутність в офісі відійшла на другий план: стерлася грань між офлайном та онлайном. Тепер місцем роботи може бути будинок, кав'ярня, пляж або дача – головне мати безперервний доступ до інтернету. Раніше віддалена робота була прерогативою ІТ-компаній, тепер поняття робочого місця змінилося для всіх сфер. Минулий рік став роком трансформацій – сьогодні мало просто мати можливість працювати віддалено, важливо залишатися ефективним, працюючи звідусіль.

Навіщо потрібно цифрове робоче місце?

Цифрове робоче місце дозволяє комунікувати та бути більш продуктивним. У єдиній цифровій інфраструктурі всі питання вирішуються швидше.

Безпека понад усе

Основа цифрового робочого місця – це розширення безпеки для гібридного офісу. Дистанційна робота вимагає особливої ​​уваги до захисту інформації: кібератаки несуть репутаційну загрозу й колосальні збитки для великих і маленьких компаній, тому корпоративна система має бути невразливою.

2020 року внаслідок кібератаки на Facebook були викрадені дані понад 267 млн ​​користувачів, а у Twitter було зламано акаунти Білла Гейтса, Ілона Маска, Барака Обами, Каньє Уеста й корпоративні акаунти Apple та Uber.

Робочий простір співробітника компанії – ІТ-інфраструктура, офісні пристрої та системи відеоспостереження – має бути захищений. Компанії, які не забезпечують віддалений доступ до внутрішньої мережі через VPN, створюють ідеальні умови для хакерських атак, адже захист систем поза корпоративної мережі легше піддається злому.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS