Сьогодні Верховна Рада 353 голосами схвалила відставку прем'єр-міністра Олексія Гончарука. За декілька днів до цього інформпростір наповнився найрізноманітнішими «достовірними» версіями щодо майбутніх кандидатур. Наступниками для «міністрів Гончарука» називалися як старі кадри, так і геть маловідомі персоналії.
Криза, що виникла у владі, стала логічним продовженням зміни керівника Офісу Президента. Новопризначений глава ОП Андрій Єрмак досить активно заступив на свою посаду. Він негайно взявся керувати ключовими процесами в державі, зосередившись на стратегічних питаннях. А всю бюрократичну діяльність віддав «на відкуп» своїм заступникам. Його пріоритетом на цьому етапі є кадрова політика.
При цьому все, що відбувається, має низку ознак ретельно зрежисованої вистави. Чому так і хто є режисером – пояснює Mind.
Вранці 21 лютого ЗМІ повідомили, що за результатами опитувань громадської думки, проведених напередодні Центром ім. Разумкова, 77% українців не довіряють чиновникам, 76% – судовій системі в цілому, 71% – місцевим судам, 68% – Генеральній прокуратурі, 66% – Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (САП), 65% – НАБУ, 64,5% – Кабінету Міністрів, 64% – Верховному Суду, 64% – Вищому антикорупційному суду і 60,5% – Конституційному суду. А рівень довіри до військових – понад 60%.
На тлі таких показників прем'єр-міністр Олексій Гончарук зі своїми 35,5% (повна довіра – 6%, часткова – 29,5%) виглядав вкрай блідо.
А 24