У суботу, 11 березня у приміщенні клубу «Арсенал XXII» (вул. Князів Острозьких, 2) стартує фестиваль «На часі».
На головній сцені виступлять Tember Blanche, Юлія Юріна, «Тонка», Angy Kreyda, «Циферблат», Sucilna_Nevdacha.exe, «Схожа», а також пройде артперформанс від студентів Dakh School.
На інших двох сценах гратимуть винятково електронну музику, зокрема будуть діджей-сети від Luschn, Ochii, Decorodi і не тільки. На локації буде тату-марафон, дискусія про відповідь української молоді на російську агресію, мистецький ярмарок і виставка сучасного мистецтва, зокрема, з відеоартом із колекції Музею сучасного мистецтва Одеси.
Початок о 14:00. Вартість квитків: 350 – 600 грн.
У вівторок, 14 березня у День українського добровольця, в Національному музеї історії України (вул. Володимирська, 2) відкриється виставка «През шаблі маєм права!» про історію зброї та військового спорядження на теренах України від прадавніх часів до сьогодні.
Унікальна колекція зброї у музеї почала формуватися ще за часів його заснування на зламі ХІХ та ХХ століть. У зібранні представлено озброєння від палеоліту до сучасності. Виставка показує еволюцію українського озброєння та вплив на неї зброярських традицій сусідніх країн.
Початок о 15:00. Вартість квитків: 50 – 90 грн.
У середу, 15 березня на Камерній сцені Київського національного академічного Молодого театру (вул. Прорізна, 17) відбудеться показ вистави «Неймовірна історія кохання» режисера Антона Романова.
Вони зустрілись… уві сні. А потім ще раз… і ще… І тепер, кожного разу, прокинувшись, вони блукають вулицями міста, сподіваючись на зустріч. Здається, вона неминуча, адже у них є пароль, щоб не розминутись, – чудернацькі слова... Та чи зможуть вони відчути одне одного, доторкнутися, спіймати подих, тепло рук?.. А можливо, вони живуть на різних півкулях планети, у різні часи і епохи, та їхнє кохання так і залишиться усього лише сном.
Початок о 18:00. Вартість квитків: 250 грн.
У четвер, 16 березня у вітчизняному прокаті стартує науково-фантастична картина з номінантом на премію «Оскар» Адамом Драйвером у головній ролі під назвою «65».
У результаті аварії молодий астронавт потрапляє на невідому досі планету. У спробах з’ясувати своє місце перебування, чоловік дізнається, що на таємничій землі він не один.
Розклад сеансів та вартість квитків слід уточнювати на сайтах кінотеатрів.
У п’ятницю, 17 березня у Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (вул. Терещенківська, 15-17) триватиме нова виставка «Тим Часом в Домі Ханенків».
Експозиція наповнить усі музейні зали, що вже рік стоять без знайомих усім експонатів. Колекцію законсервовано та убезпечено з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Увесь 2022 рік група художників допомагала музею відповідати на ті виклики часу, що підкидав воєнний стан. Це дало можливість створити таку залученість групи, що була б абсолютно неможливою за інших обставин.
Всі учасники та учасниці процесу увесь рік шукали зв'язки один з одним, з музеєм і реальністю взагалі.
Проєкти кожного з митців є рефлексіями на події цієї війни, на їхній зв’язок з попередніми війнами, на долі музеїв під час повномасштабного вторгнення, а також на історію Музею Ханенків, пов’язану з історією всього міста, всієї країни та історією світового мистецтва.
Початок о 10:30. Вартість квитків: 100 грн.
У неділю, 19 березня у приміщенні Мистецько-концертного центру ім. Івана Козловського (вул. Хрещатик, 50Б) відбудеться концерт україно-єврейської музики «Мелодії Подолу».
Організатори пропонують здійснити незабутню подорож музичними сторінками серця Києва. У концертній програмі – твори україно-єврейських композиторів, єврейські народній пісні, а також пісні на їдиш. У концерті беруть участь артисти незалежної формації Art.razom. Концертмейстер – Гліб Щербаков.
Початок о 16:00. Вартість квитків: 200 грн. У залі театру вільна посадка.