Музична добірка нових альбомів від Mind: про людей, виведених з ладу технологіями, про любов і ненависть, про співчуття, про політику і маніпуляції. На вільній літній хвилі: експериментальний авангардний хард-рок, романтичний поп-рок, екстравагантний арт-поп, психоделічний поп і не тільки.
Bubble Gum (2019) – альбом, в якому невтомні експериментатори De Staat заряджають енергетикою і свободою, майже музична мозкова атака. Композиція Kitty Kitty з політичним підтекстом побудована на екстравагантній музичній прогресії, яка дає відчуття «мертвої петлі», обертається все швидше і швидше, поки не виливається в ефект вибуху, а відео має той самий гіпнотичний ефект, що і композиція Witch Doctor, яка принесла групі всесвітній успіх. Свобода у всьому – так можна сміливо охарактеризувати їхню творчість. Стиль De Staat точно не сплутаєш ні з ким.
Office Politics (2019) – альбом про людей, виведених з ладу технологіями, представлений у різному темпі та настрої, з гумором, експериментами зі стилем і вокалом, електронікою і нагадуванняи про Девіда Боуї в композиції Dark Days Are Here Again. За словами автора пісень Ніла Хеннона, це «дивні пісні, що залишилися після написання сесій, які передували Foreverland 2016 року». Для цих треків він використовував свої вантажні синтезатори і «віддавався музичній любові своєї юності: від Kraftwerk до XTC». І тільки романтична композиція Norman and Norma виконана в пізнаваному стилі The Divine Comedy.
Omoiyari (2019) з багатими аранжуваннями і великою палітрою струнних інструментів продовжує розкривати багатогранність і талант Кіші Баші. Омоярі – японське слово, яке означає співчуття до іншої людини. Альбом Omoiyari – це жанрове творче дослідження, що об'єднує історію, музику і складності людського стану.
Так Кіші Баші прокоментував ідею композиції Summer of'42 журналу NPR: «Це історія кохання під час війни, про те, як можна закохатися в таборі для в'язнів і кінець кінцем втратити цю любов. Значимість ідеї полягає в тому, що теми любові, втрати і бажання є постійними протягом всієї історії і допомагають нам співчувати людям в недалекому минулому». Пісня сама по собі прекрасна, але знання контексту підсилює враження.
Mystery Hour (2019) – магічна повітряна музика, яка випромінює тепло і гармонію. Гірко-солодка лірика про відносини і сучасний романтичний рок з вінтажним присмаком виграшно відрізняють групу від безлічі нових виконавців. Відчувається спорідненість з Grizzly Bear і Mercury Rev.
Erotic Reruns (2019) – альбом, в якому експериментальні композиції гармонійно перетікають у танцювальні зі спіральними синтезаторами і грайливими барабанами. Альтернативний рок дуже гармонійно поєднується з психоделічною поп-музикою. Yeasayer можна поставити поруч з Animal Collective і Grizzly Bear.