У суботу, 18 вересня у Великій діджитал-галереї мистецького простору Artarea (вул. Софіївська, 11-15; 2 поверх) будуть демонструватися (до 18.00) популярні відео-арти про видатних художників: «Ієронім Босх. Химери, що оживають» (вікові обмеження 12+), «Dali. Digital. Surrealism», «Пікассо: періоди геніальності» – світлові панорамні шоу, створені за сучасними мультимедійними технологіями.
Початок об 11:00. Вартість квитків 50-450 грн.
У середу, 22 вересня у ТРЦ Gulliver (пл. Спортивна, 1А) – “Допрем'єрний показ. Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів у кінотеатрі «Оскар»”.
До програми найбільшого інтерактивного кінофестивалю ввійшло десять стрічок. Українці вже в п'ятнадцятий раз приєднаються до глядачів у всьому світі та візьмуть участь у виборі фільму-переможця.
Цієї осені фестиваль проходить у 24-й раз – і об'єднує 100 000 поціновувачів короткого метра на понад 400 локаціях 6 континентів.
Початок о 19:30. Вартість квитків 100 грн.
У четвер, 23 вересня на терасі D12 (вул. Десятинна, 12) на українську публіку очікує сольний концерт Go_A.
Go_A стали впізнаваними завдяки своєму електрофолковому звучанню, а також успішному поєднанню у своїх композиціях актуальних жанрів електронної музики від techno до drum-and-bass. Аби почути пісні гурту зі сцени, шанувальники готові долати тисячі кілометрів та летіти навіть з інших континентів – так, під час європейського туру Go_A групу підтримували люди з Мексики, США, Лондону.
Go_A поєднали українську історію, культурні коди та сучасність у зрозуміле для світової публіки відсилання до національної спадщини – таке, з яким хочеться поріднитися.
Початок о 19:00. Вартість квитків 590-1900 грн.
У п'ятницю, 24 вересня у кінотеатрі Київська Русь (вул. Січових Стрільців, 93) – Nova Opera: «Про що мовчить Заратустра».
PhD-опера «Про що мовчить Заратустра» – співтворчість музикантів формації Nova Opera із композиторами Андрієм Мерхелем, Сергієм Вілкою, Яною Шлябанською та режисером Владом Троїцьким. Лібрето опери базується на творі Фрідріха Ніцше «Так казав Заратустра» в українській інтерпретації КЛІМа.
Гострі та влучні тези книг Ніцше нагадують лаконічні фортепіанні мініатюри. Кожна теза – закінчена музична думка, кожне слово – нота, лабіринт із пошуку нових та старих істин. Творча команда новою постановкою опрацьовує тему циклічної інтеграції культур. В основі музичного полотна – імпровізації з використанням серійної техніки та алгоритмічної композиції.
Унікальністю проєкту є задіяння штучного інтелекту для написання фрагментів опери. Використання акустичних та «синтетичних» інструментіів, а також live-електроніка в опері поєднується із відео-артом.
Початок о 19:00. Вартість квитків 200-1200 грн.
У неділю, 26 вересня на Дитячому майданчику на Володимирській гірці можна відвідати «S V O I. імерсивна вистава про дружбу».
Друзі у дитинстві та юності – наш найважливіший світ, а коли дорослішаємо, вони відходять на другий план. За метушнею та рутиною щоденних справ ми сумуємо за друзями, ведемо уявні бесіди та листування в месенджерах. А коли, нарешті, вдається зустрітися, багато говоримо і не можемо наговоритися. Ми називаємо друзів по-особливому, тепло – «своїми». Голоси у навушниках занурять у подорож «з чого все почалося», у ті чисті дитячі відчуття, коли дружити – це захоплено грати до темряви, а все інше залежить від тебе.
Початок о 18:00. Вартість квитків 650 грн.