Європейська комісія включила в список авіаліній, які не відповідають міжнародним стандартам безпеки і яким заборонено функціонувати всередині ЄС, українську авіакомпанію «Урга» (Кропивницький).
Відповідно до прес-релізу Єврокомісії, компанію було внесено до «чорного списку» у зв'язку з відсутністю прогресу в усуненні недоліків щодо безпеки, які були виявлені Європейським агентством з авіаційної безпеки (EASA)
Також зазначається, що після оновлення списку загалом 181 авіакомпанії заборонено польоти в ЄС.
Після приведення авіакомпаній до стандартів ЄС з «чорного списку» викреслено країни Бенін і Мозамбік.
Разом з кропивницькою авіакомпанією під заборону потрапили авіакомпанії Нігерії, острови Сент-Вінсент і Гренада та Зімбабве.
Авіакомпанія «Урга» заснована в 1993 році, з грудня 1994 включена в список офіційних перевізників організації Об'єднаних націй і забезпечує послуги авіаперевезень пасажирів, багажу і вантажів в місіях ООН.
Флот авіакомпанії, за даними її сайту, включає 17 повітряних суден, в т.ч. 11 – Saab-340, один Ан-26, чотири Ан-26-100 і один Cessna-172R.