Акції компанії Snap,власника популярного мобільного додатку Snapchat, впали на 4,9% у четвер до ціни їх початкового продажу (IPO), що свідчить про втрату інвесторами впевненості у соціальній медіа компанії, яка програє у жорсткій конкуренції Facebook. Про це повідомляє Reuters.
Акції Snap одразу підскочили до $29,44 у перші дні після дебюту на ринку,але відтоді знизилась .Ціна у четвер стала для компанії рекордно низькою з часу IPO – нижче $17.
Snapchat користується популярністю серед людей молодше 30 років, які полюбляють застосовувати обличчя кроликів та веселки на своїх світлинах. Але дехто з Волл-Стріт одразу розкритикував додаток і напророкував. що йому не стати прибутковим.
Ці хвилювання посилились після оприлюднення щоквартального звіту компанії у травні, який показав зниження прибутків і, як результат, розчарування інвесторів.
Зниження ціни нижче рівня IPO невелика рідкість для компаній Кремнієвої Долини: акції Alibaba впали нижче початкової ціни на 233 день, а Facebook – вже на другий день. Але, для порівняння, зараз акції Facebook перевищують IPO на 300%.