Акції Snap вперше впали до початкового рівня IPO
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Акції Snap вперше впали до початкового рівня IPO

Інвестори втратили довіру до соціальної медіакомпанії

Акції Snap вперше впали до початкового рівня IPO
Фото AdamPrzezdziek/flickr

Акції компанії Snap,власника популярного мобільного додатку Snapchat, впали на 4,9% у четвер до ціни їх початкового продажу (IPO), що свідчить про втрату інвесторами впевненості у соціальній медіа компанії, яка програє у жорсткій конкуренції Facebook. Про це повідомляє Reuters.

Акції Snap одразу підскочили до $29,44 у перші дні після дебюту на ринку,але відтоді знизилась .Ціна у четвер стала для компанії рекордно низькою з часу IPO – нижче $17.

Snapchat користується популярністю серед людей молодше 30 років, які полюбляють застосовувати обличчя кроликів та веселки на своїх світлинах. Але дехто з Волл-Стріт одразу розкритикував додаток і напророкував. що йому не стати прибутковим.

Ці хвилювання посилились після оприлюднення щоквартального звіту компанії у травні, який показав зниження прибутків і, як результат, розчарування інвесторів.

Зниження ціни нижче рівня IPO невелика рідкість для компаній Кремнієвої Долини: акції Alibaba впали нижче початкової ціни на 233 день, а Facebook – вже на другий день. Але, для порівняння, зараз акції Facebook перевищують IPO на 300%.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло