Колишні акціонери Приватбанку продовжують переговори щодо реструктуризації наявних перед фінустановою зобов'язань.
Про це ТСН.uа заявив екс-власник банку Ігор Коломойський.
«Можу повідомити, що колишні власники Приватбанку, відповідно до взятих на себе зобов'язань, беруть участь у переговорному процесі щодо реструктуризації своїх кредитів з консорціумом компаній, які отримали мандат на представництво інтересів Мінфіну і Приватбанку, який був узгоджений з МВФ», – цитують Коломойського журналісти видання.
Коломойский наголосив, що переговори розпочалися у червні цього року, проходять у штатному режимі, і триватимуть необхідний для досягнення домовленостей час.
За словами Коломойського, заява НБУ стосовно того, що колишні власники Приватбанку не виконали взяті до 1 липня зобов'язання, не відповідає дійсності.
«На мій погляд, інформаційний галас, який підняли чиновники НБУ щодо реструктуризації кредитів колишніх акціонерів Приватбанку, пов'язаний із непоінформованістю представників центробанку щодо того, що відбувається у переговорному процесі (до якого вони не мають відношення). Цілком імовірно, що заяви НБУ, які йдуть врозріз із даними офіційної аудованої звітності банку і спотворюють суть аудиту, викликані бажанням зняти з себе відповідальність за непрофесіоналізм і вартість для суспільства прийнятих Нацбанком рішень по націоналізації Приватбанку», – сказав Коломойський.
Нагадаємо, напередодні Міністерство фінансів повідомило, що консорціум компаній Rothschild, EY та FinPoint не спромігся досягнути прогресу у реструктуризації кредитного портфелю колишніх акціонерів Приватбанку.
«Строк, до якого колишні акціонери ПАТ КБ «ПриватБанк» в односторонньому порядку зобов’язалися забезпечити проведення реструктуризації кредитного портфелю Банку, сплинув 1 липня 2017 року», – йшлося в оприлюдненому пізно ввечері в неділю повідомленні на сайті Мінфіну.
Тепер, як повідомив генпрокурор Юрій Луценко, розслідуванням декількох справ, пов'язаних з Приватбанком, займаються Генеральна прокуратура, Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура.