Засновник компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск опублікував у себе в Instagram свіже відео, в якому демонструється, як буде працювати міжпланетний космічний корабель.
Варто переглянути ці вражаючі кадри «з майбутнього»:
Він представить цю нову версію космічного корабля, освоєння космосу і Марса, зокрема, в п'ятницю 29 вересня на Міжнародному конгресі космонавтики в Аделаїді (Австралія), де Маск доповідатиме про новітні технології в питанні освоєння відкритого космосу.
Крім того, глава аерокосмічної компанії анонсував, що «деякі аспекти нового дизайну і властивості корабля будуть несподіваними».
«Моделювання того, як буде працювати космічний корабель SpaceX і Rocket. Буде оприлюднено нову версію в п'ятницю вдень в IAC Adelaide. Певні аспекти нового дизайну і його програмного забезпечення будуть несподіваними», – написав він в Instagram.
Нагадаємо, недавно Маск опублікував в Instagram фото з розробками нового скафандру для астронавтів SpaceX.