Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Ілон Маск продемонстрував розробку нового скафандру для астронавтів SpaceX

Ілон Маск продемонстрував розробку нового скафандру для астронавтів SpaceX

Костюм значно зручніший за рівнем мобільності, однак для відкритого космосу не призначений

Ілон Маск продемонстрував розробку нового скафандру для астронавтів SpaceX
Instagram Elon Musk

Глава приватної аерокосмічної компанії SpaceX Ілон Маск опублікував в сервісі Instagram фотографію прототипу скафандра для американських астронавтів, розробленого фахівцями SpaceX.

Очікується, саме в цих костюмах космонавти компанії відправляться в перший політ за участю пілотів, повідомляє TechCrunch. Це вже другий знімок скафандра власної розробки SpaceX, опублікований Маском. Цього разу скафандр показаний повністю, тоді як на першій фотографії можна було побачити лише його верхню частину з шоломом.

Astronaut spacesuit next to Crew Dragon

A post shared by Elon Musk (@elonmusk) on

На задньому фоні знімка знаходиться космічний корабель Crew Dragon, який SpaceX планує використовувати для польотів з астронавтами на борту, одягнений в скафандри.

Знімок скафандра в повний зріст вперше демонструє дизайн рукавичок і чобіт, а також штанів, у яких є гнучкі зони в області коліна для забезпечення рухливості при згинанні ніг. Також, схоже, що в задній частині скафандра є аналогічні ділянки з еластичного матеріалу чорного кольору для забезпечення комфорту при сидінні в капсулі корабля.

Чоботи виглядають досить легкими, ймовірно, вони також пристосовані для мобільності. Цей скафандр не призначений для виконання робіт у відкритому космосі. Він створений для захисту астронавтів при їх знаходженні в капсулі космічного корабля і при переході на інші космічні об'єкти (наприклад, МКС) в умовах підвищеного тиску, але не для знаходження в умовах вакууму.

Нагадаємо, SpaceX запустила ракету з надсекретним військовим орбітальним літаком Boeing X-37B на борту. Засекречений літак, імовірно, буде відпрацьовувати знищення космічних супутників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті