Шість представників російського уряду були пов'язані зі зламом комп'ютерів Демократичної партії Хілларі Клінтон і викраденням конфіденційної інформації, яка потім стала загальнодоступною під час передвиборної кампанії 2016 року, пише The Wall Street Journal з посиланням на свої джерела.
Американські прокурори і агенти мають достатньо доказів для пред'явлення цим чиновникам звинувачень на початку 2018 року, розповідають джерела.
Представники Мін'юсту США і ФБР відмовилися коментувати дану інформацію і назвати імена чиновників. У російському посольстві США також відмовилися від коментарів, повідомляє WSJ.
В липні 2016 року сайт WikiLeaks опублікував близько 20 тис. листів і документів з бази партії, пов'язаних з кампанією кандидата в президенти США Хілларі Клінтон. У публічний доступ потрапила велика кількість конфіденційної інформації з бази комітету демократів з виборів до Конгресу. Він також оприлюднив номери мобільних телефонів і адреси електронної пошти всіх демократів Палати представників, в тому числі їх персональні контактні дані, якими доступні тільки головним помічникам конгресменів.
В січні 2017 року американська розвідка опублікувала доповідь, в якій ішлося, що російський уряд за особистою вказівкою Путіна докладав зусиль, аби підвищити шанси на перемогу Трампа шляхом дискредитації Хілларі Клінтон.
Нагадаємо, екс-керівник кампанії Трампа Пол Манафорт звинувачується у відмиванні грошей і змові проти США. Звинувачення Манафорту висунуто за 12-ма статтями.
Як повідомлялося, у США хочуть прирівняти соцмережі до ЗМІ, щоб протистояти поширенню російської пропаганди. Facebook, Twitter і Google розповіли в сенаті про російських тролів.