Шведський бренд одягу та косметики H&M відзвітував про продажі за IV квартал фінансового року. Вони впали на 4% – це найгірший показник за 10 років, пише The Telegraph.
Акції H&M подешевшали на 13% – до рівня 2009 року. Щоб компенсувати показники падіння, компанія планує закрити неефективні магазини. Також планується відкривати менше нових точок і змістити акценти на інтернет-продажі. Бренд почне продавати одяг через китайський онлайн-магазин Tmall, що належить Alibaba.
Майкл Еванс, президент Alibaba Group, позитивно дивиться на співпрацю. «Як одна з найбільш інноваційних модних компаній у світі, H&M ідеально підходить для платформи Tmall Alibaba. Для нас велика честь розширювати нашу співпрацю з брендом H&M і розмістити їх флагманський магазин, відкривши доступ до півмільярда споживачів», – прокоментував він.
H&M – другий за величиною ритейлер одягу в світі після іспанської компанії Inditex (Zara, Massimo Dutti, Pull & Bear, Bershka). Крім однойменного бренду H&M також належать COS, Weekday і & Other Stories.
Нагадаємо, цього року під час «чорної п'ятниці» американці на онлайн-покупки витратили на 16,9% більше, ніж у минулому році.