Американський Citibank збільшить компенсацію жінкам та меншинам для подолання розриву в оплаті праці

Банк щороку виплачує жінкам та представникам меншин недоотримуване ними

фото Shutterstock

Citigroup Inc збільшить компенсацію для жінок та представників меншин, щоб подолати розрив у оплаті праці в США, Великобританії та Німеччині в рамках щорічного процесу виплати. Про це повідомляє Reuters із посиланням на the Wall street bank.

У рамках цього кроку Citi також стає першим великим банком США, що закликає своїх акціонерів проаналізувати та розкрити гендерний розрив у оплаті праці.

Банк провів опитування в трьох країнах, де розрив у оплаті праці є мінімальним. У середньому було виявлено, що жінки та меншини в США, Британії та Німеччині отримують 99% від того, що отримують чоловіки і не-меншини відповідно.

Компенсацію буде підвищено на основі аналізу результатів, вказаних у опитуванні.

«Наша постійна направленість на справедливість в оплаті праці має на меті, щоб серед персоналу компаній були люди різного походження», – йдеться на сайті банку.

У компанії також заявили, що коригуватимуть обсяг компенсації для осіб, для яких компенсацію треба збільшити.

Citi, разом з іншими американськими банками США, відчуває тиск з боку інвесторів у розкритті даних щодо того, наскільки менше в ньому платять жінкам, ніж чоловікам.

Роботодавці у Великобританії повинні будуть оприлюднити розрив в оплаті праці до квітня. За даними Citi та активіста-інвестора Arjuna Capital банки стали одними з найбільших порушників у цій сфері.

Минулого року Arjuna Capital попросив інвесторів проголосувати за пропозицію, яка б вимагала вирішення гендерного питання оплати праці в банку, але згодом зняв цю ініціативу, заявивши, що Citi зробив великий крок серед американських банків.

Нагадаємо, в Ісландії 1 січня 2018 року набрав сили новий закон, який передбачає рівну оплату праці чоловікам та жінкам. При порушенні умов закону компанії штрафуватимуть. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS