Українська авіакомпанія SkyUp звернулася до Державної авіаційної служби з проханням видати їй право з 1 червня на внутрішні та міжнародні рейси по 55 маршрутах, повідомляє ЦТС.
Згідно з інформацією, авіаперевізник має намір літати регулярно у трьох напрямках: Київ – Одеса, Харків – Одеса та Львів – Одеса. ShyUP сподівається здійснювати перевезення по кожному з напрямків тричі на тиждень уже з початку літа.
20 маршрутів авіакомпанія подала на закордонні рейси. Зокрема, SkyUP сподівається отримати дозвіл на виконання авіаперельотів до Барселони, Ларнаки, Риміні, Аліканте, Пальма-де-Мальорки, Батумі, Бургаса, Варни, Тенерифе, Тирани. Хоча більша частина маршрутів прокладена з Києва, але плануються також сполучення зі Львовом, Харковом, Одесою й Запоріжжям.
Авіакомпанія вказала періодичність виконання рейсів від одного до трьох за тиждень, а у напрямку Київ – Барселона планується п'ять рейсів на тиждень. Право виконувати переліт по всіх цих маршрутах компанія хоче отримати з 1 червня на необмежений термін.
Крім того, SkyUp подала заявку на отримання прав на виконання 32 чартерних міжнародних рейсів, серед яких рейси до Анталії з більшості аеропортів України (включно з Вінницею, Херсоном та Чернівцями), а також до Даламана, Бодрума, Шарм-ель-Шейха, Хургади, Тивата з Києва, Харкова, Одеси й Львова.
Періодичність польотів вказана від одного до семи рейсів на тиждень, а у напрямку Київ – Анталія – до 20 рейсів на тиждень.
Нагадаємо: український лоукост-перевізник SkyUp отримав сертифікат експлуатанта, що дає право на виконання рейсів, на минулому тижні. Перший рейс вже здійснено.