У 2018 році дохід від мобільних ігор перевищить 50% геймдев ринку

На сьогодні в Україні розробкою ігор займаються понад 20 000 розробників

Фото UnitCity

Згідно з перший звітом щодо ігрової індустрії України, який був представлений UNIT.City та Achievers Hubs, у 2018 році дохід від мобільних ігор перевищить 50% всього ринку.

Крім того, у дослідженні вказується, що до 2021 року частка такого доходу складе вже близько 60%.

В опитуванні взяло участь 72 компанії. З них 40% (41 компанія) знаходяться в столиці та 16% (17 компаній) – в Одесі. Крім того, представлені розробники з Дніпра, Харкова та Львова. Всього ж, за попередніми оцінками, в Україні створенням ігор займаються понад 20 тис. розробників.

У 2018 році дохід від мобільних ігор перевищить 50% геймдев ринку
Джерело: Ua GameDev Report

«Кожна десята ігрова компанія з опитаних в Україні заснована протягом останнього року. Три глобальні компанії в Україні (Plarium, Gameloft і Playtika) мають штат понад 500 співробітників кожна. Все це говорить про те, що ринок розвивається, до нього є інтерес. І ми вважаємо важливим його підтримати та популяризувати», – каже Макс Яковер, CEO та керуючий партнер UNIT.City.

Згідно з дослідженням, найбільш популярні платформи для розробок ігор в Україні – Android (82%) та iOS (79%).
Близько 20% компаній мають у портфоліо тільки одну гру, тоді як 25% вже випустили понад 10. З точки зору фінансування картина ринку більш однорідна: 76% розвиваються на кошти засновників.

В планах UNIT.City – у партнерстві з активними гравцями геймдев-ринку проводити зустрічі з експертами, нетворкінг-вечірки для галузі, освітні програми для вирощування IT-талантів. Також у парку будуть створювати комфортні умови для запрошення й запуску офісів міжнародних ігрових компаній та ініціатив в Україні.

Нагадаємо: новий бізнес-кампус на 4 поверхи, де одночасно зможуть працювати 360 людей, із коворкінгом площею 1200 кв. м – Chasopys.UNIT, який матиме 214 робочих місць, запустили 14 червня в UNIT.City.

Крім того, інноваційний парк UNIT.City в Києві планують розширити з 19 до 26 гa.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS