Антонов Ан-225 “Мрія” перевезла перший 152-тонний контейнер з обладнанням для електростанції з Чилі до Болівії, повідомляє Національний Промисловий Портал з посиланням на Віталія Трубникова.
Як зазначається, це перший з 12 контейнерів, які “Мрія” повина перевезти в рамках замовлення.
Даний літак виконує рейси в інтересах німецької компанії Siemens, щодо транспортування енергообладнання загальним тоннажем близько 2 тис. тонн для споруджуваних компанією нових теплоелектростанцій в Болівії.
Згідно з офіційними даними Siemens, в комплект поставки входять 14 газових турбін SGT-800, 11 парових турбін SST-400 з конденсаторами, 22 парогенератора і система управління SPPA-T3000.
Відповідно до повідомлення, енергоустаткування призначене для розширення потужностей експлуатованих болівійською компанією Ende Andina теплоелектростанцій Termoelectrica del Sur, Termoelectrica de Warnes і Termoelectrica Entre Rios.
Більше про здійснення вантажних авіаперевезень українськими літаками можна дізнатися в матеріалі Mind «Повітряні фури: яке місце України на глобальній карті вантажних авіаперевезень».
Нагадаємо, на початку 2018 року авіакомпанія «Авіалінії Антонова» відкрила офіс в Х'юстоні, штат Техас, США.