Китай інвестує $1 млрд в «гіперлуп» для машин

Проект Arrivo є своєрідним аналогом Hyperloop, але без вакууму

фото з twitter.com/ArrivoLoop

Китай оголосив про інвестиції в розмірі $1 млрд в нову компанію Arrivo, запущену колишнім інженером SpaceX, відповідальним за Hyperloop One Брогнаном БамБроганом. Про це повідомляє Interesting Engineering.

Компанія збирається займатись транспортуванням автомобілів в закритих тунелях. Автомобілі та вантажі на спеціальних платформах в тунелях рухатимуться зі швидкістю до 320 км/год. Ця швидкість є в десятки разів нижчою, ніж пропонують конкуренти, але технології Arrivo компенсують більш низьку швидкість фінансовими, економічними та географічними перевагами.

Його модель дозволить спростити реагування на надзвичайні ситуації, а шляхи можна прокладати уздовж вже існуючих транспортних ліній, що знижає витрати.

«Arrivo надає унікальне рішення для регіональної мобільності та є чудовим додатком до високошвидкісних залізничних доріг та аеропортів», – сказав Ялін Лі, президент Genertec America.

Згідно з умовами угоди, компанія отримає $1 млрд для побудови лінії в Китаї та його межами.

Угоду було підписано компанією Genertec America (GTA), яка є філією China National Technical Imp.& Exp. Corp. Ця угода надасть кредитну лінію для фінансування проекту, який буде використовувати нові продукти Arrivo для боротьби з трафіком.

«Попит на мобільність в містах росте, а такі технології, як автономні транспортні засоби, лише збільшуватимуть попит», – йдеться в заяві компанії

«Група Genertec стала світовим лідером із розробки, фінансування та будівництва інноваційних проектів в області транспорту, енергетики та інфраструктури. Це партнерство надасть власникам проектів – державним або приватним, внутрішнім або міжнародним – доступне джерело фінансування для будівництва або придбання продуктів Arrivo», – пояснив Ендрю Лю, президент Arrivo.

Остаточної дати початку будівництва лінії поки не оголошується.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS