За результатами прогнозу міністерства економічного розвитку та торгівлі, очікується зростання економіки України на 3%. Про це з посиланням на слова міністра економічного розвитку Степана Кубіва пише Hromadske.
«ВВП України зростає вже 10 кварталів поспіль. Це вже не результат низької порівняльної бази, а наслідок зважених, скоординованих дій уряду, президента, парламенту і Нацбанку. Прогноз залишається позитивним – за підсумками року ріст ВВП складе понад 3%», – повідомив він.
Так, за 8 місяців цього року, обсяг виробництва промислової продукції зріс на 2,2%. Найбільше зросло виробництво хімічної промисловості – майже на 30%.
Нагадаймо, Світовий банк прогнозує економічне зростання України у 2018 році на рівні 3,3% за умови фінансування МВФ.