«Укрзалізниця» планує витратити на стартап з використанням дронів 9 млн грн

Держперевізник планує використовувати дронів на 68 полігонах для охорони та інспекції інфраструктури

Фото: pixabay.com

АТ «Укрзалізниця» розглядає можливість використання дронів на 68 полігонах, як потенційних охоронців та інспекторів інфраструктури, під який держперевізнику потрібно 9 млн грн, йдеться у повідомленні на сайті офіційного вісника «Укрзалізниці» Магістраль.

«В рамках проекту UZ Air Guard АТ «Укрзалізниця» розглядає безпілотників як потенційних охоронців та інспекторів інфраструктури. Для початку реалізації стартапу Укрзалізниці потрібно 9 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Проект із використанням дронів передбачає оснащення відеоспостереженням з повітря 68 полігонів. Це ті локації, на яких стається майже 95% крадіжок на магістралі. Оператори в режимі реального часу будуть стежити за ситуацією та своєчасно реагуватимуть на появу зловмисників.

Вже сьогодні, під час роботи над втіленням задуму, залізничниками налагоджена співпраця із представниками Украероруху та Державіаслужби. Завдяки їх консультаціям та роз’ясненням щодо чинного законодавства учасникам стартапу вдалось розробити алгоритм дій подання заявок на дозвіл польотів, реєстрацію судна та повітряного простору.

Нагадаємо: протягом 2017 року «Укрзалізниця» зазнала збитків від розкрадань на суму 44 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS