Мінрегіон: при проектуванні готелів потрібно передбачати доступ до інтернету в кожному номері

Найближчим часом зміни у відповідний ДБН наберуть чинності

Фото: Shutterstock

Доступ до інтернету у готелях потрібно закладати ще на етапі їх проектування і забезпечувати доступ до нього у кожному номері, що передбачено змінами у відповідні державні будівельні норми (ДБН), які незабаром наберуть чинності.

Про це написав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

«В готелях доступ до інтернету теж дуже потрібний. І це має бути передбачено при проектуванні. Але зараз у діючих ДБН щодо проектування готелів взагалі немає вимоги щодо влаштування інтернет-мережі. Тому під час оновлення цього ДБН ми прописали, що при проектуванні готелів потрібно передбачати доступ до інтернету в кожному номері. Найближчим часом зміни у ДБН будуть опубліковані та незабаром вступлять в дію», – написав він.

НАРЕШТІ ІНТЕРНЕТ У КОЖНОМУ ГОТЕЛЬНОМУ НОМЕРІ! Сьогодні, коли надворі 21 сторіччя, життя без інтернету неможливе. Адже з...

Опубликовано Львом Парцхаладзе Вторник, 29 января 2019 г.

Згідно зі змінами, розрахунок точок доступу у мережу Інтернет рекомендується виконувати з урахуванням можливості встановлення у кожному номері не менше 2-х приєднувальних пристроїв (якщо інше не обумовлено завданням на проектування). Вони також встановлюються в основних приміщеннях загального користування. Наприклад, в холі чи вестибюлі.

Мінрегіон: при проектуванні готелів потрібно передбачати доступ до інтернету в кожному номері
Фото: facebook/partskhaladze

Проект змін до ДБН розроблений ПАТ «Український зональний науково-дослідний і проектний інстітут по цивільному будівництву» (КиївЗНДІЕП).

Інститут є базовою організацією Мінрегіону України і є розробником типологічних основ проектування цивільних будинків і споруд, проектувальником масових серій житлових і громадських будинків.

Нагадаємо: Мінрегіонбуд запровадив з 1 вересня 2018 року обмеження для забудови міст – «блакитну лінію» – до висоти забудови, «зелену» – до зеленої зони, «жовту» – до шляхів евакуації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS