Центральний апеляційний госпсуд відмовив у задоволенні апеляційні скарги ПриватБанку на ухвали Госпсуду Дніпропетровської області від 26 листопада 2018 року, якими було визнано недійсними умови кредитних договорів, укладених між ПриватБанком і «Дніпроавіа» у 2011-2014 роках. Про це пише finance.ua.
Це рішення було винесено в межах справи про банкрутство авіаційної компанії «Дніпроавіа» за клопотанням «Галтера» (власник 94,5% акцій «Дніпроавіа»; пов’язують з «приватівцями»).
Видання нагадує, що 17 грудня 2018 Госпсуд Дніпропетровської області в межах справи про банкрутство «Дніпроавіа» відмовив у задоволенні заяви ПриватБанку про визнання його вимог до авіакомпанії на суму 1,5 млрд грн саме на підставі судових ухвал від 26 листопада 2018 року.
Разом з тим, 17 грудня цього ж року суд затвердив реєстр вимог кредиторів «Дніпроавіа», включивши до нього в т.ч. вимоги Goiania Comercio E Servicos Internacionais LDA – 920,8 млн грн (4 черга) і 489,5 млн грн (6 черга); «Альянс Партнер Груп» – 823,8 млн грн (4 черга); «Міжнародний аеропорт «Дніпропетровськ» – 598,8 млн грн (4 черга); «Галтера» – 545,9 млн грн (4 черга); Troyon Assets Limited – 340,6 млн грн (4 черга); Feyen Consulting Limited – 216,9 млн грн (4 черга); Brassbox Limited – 179,6 млн грн (4 черга); «Укртатнафти» – на 132,8 млн грн (4 черга).
Згідно з судовими матеріалами ще від 2011 року, «Дніпроавіа» орендувало літаки в Brassbox Limited, Goiania Comercio E Servicos Internatiocionais, Troyon Assets Limited, Feyen Counsulting Limited.
Раніше Mind писав, що суд відхилив позов Коломойського до ПриватБанку і інших осіб про приниження його честі та гідності.