Principal Financial купує бізнес з обслуговування пенсійних планів Wells Fargo за $1,2 млрд

Третій за величиною банк США прагне урізати свій бізнес відтоді, як він потрапив під контроль з боку регулюючих органів після резонансного скандалу в 2018 році

фото twitter.com/wellsfargo

Глобальна компанія з управління фінансовими інвестиціями та страхування Principal Financial Group заявила про намір купити бізнес з обслуговування пенсійних планів банківської компанії, яка надає фінансові та страхові послуги Wells Fargo & Co за $1,2 млрд, на тлі її прагнення розширити свою присутність на ринках, які обслуговують компанії середнього розміру. Про це повідомляє Reuters.

«Principal Financial отримує міцну опору з роботодавцями середнього рівня, оскільки понад дві третини інституційних пенсійних активів Wells Fargo знаходяться в планах від $10 млн до $1 млн», – йдеться в повідомленні компанії.

За словами керівника Principal Financial, угода буде профінансована за рахунок грошових коштів та боргу і збільшить чистий прибуток і скоригований прибуток на акцію в 2020 році.

Wells Fargo прагне урізати свій бізнес відтоді, як він потрапив під контроль з боку регулюючих органів після резонансного скандалу. У 2018 році Федрезерв США пішов на безпрецедентні заходи, щоб покарати за «погане поводження з клієнтами та інші порушення». ФРС заборонила третьому за величиною банку США збільшувати розмір активів на своєму балансі без попереднього дозволу регуляторів, поки він не виправить свою роботу.

Скандал навколо  Wells Fargo розгорівся у вересні 2016 року, коли з'ясувалося, що його співробітники протягом декількох років відкрили близько 3,5 млн рахунків без відома клієнтів заради виконання плану продажів. У результаті Wells Fargo погодився заплатити $185 млн штрафу, а тодішній гендиректор Джон Стампф пішов у відставку. Пізніше банк також визнав, що понад 550 000 позичальників переплачували за його банківські продукти. Wells Fargo може і далі приймати депозити і видавати кредити. Але загальний розмір його активів не повинен бути більше ніж $1,95 трлн, які були у нього на кінець 2017 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS