Штаб президента Петра Порошенка підтвердив проведення дебатів 19 квітня 2019 року о 19:00 на НСК «Олімпійський». Про це повідомив штаб на сторінці в Facebook.
«19 квітня на Національному комплексі «Олімпійський» відбудуться дебати між кандидатами у президенти: представником партії «Слуга народу» Володимиром Зеленським і чинним Президентом України Петром Порошенком. Кандидати спілкуватимуться один з одним на очах у всієї країни. Усього світу», – йдеться в повідомленні.
За даними «Радіо Свобода», на стадіоні «Олімпійський» встановлюють сцену, ймовірно – для дебатів
У прес-службі НСК Олімпійський не підтвердили і не спростували, що сцену будують спеціально для дебатів. Однак, як повідомили журналістам охоронці стадіону, установка сцени розпочалася 15 квітня ввечері і за планом повинна завершитися 19 квітня о 16:00. Крім того, один з охоронців повідомив, що люди, які встановлюють сцену, мають спеціальні перепустки, на яких написано «95 квартал».
Раніше повідомлялося, що команди кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського уклали тристоронню угоду з НСК «Олімпійський» щодо оренди стадіону 19 квітня.
Про те, якими брендами володіє кожен із кандидатів у президенти України, читайте в матеріалі Mind «Хліба і видовищ: які торговельні марки належать Порошенку і Зеленському», за результатами даних проекту PatentBot спеціально для Mind.