Команди Порошенка і Зеленського домовились про дебати 19 квітня

Команди Порошенка і Зеленського домовились про дебати 19 квітня

Відповідну тристоронню угоду з НСК «Олімпійський» щодо оренди стадіону 19 квітня було укладено сьогодні

Команди Порошенка і Зеленського домовились про дебати 19 квітня
Фото: УНІАН

Команди кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського уклали тристоронню угоду з НСК «Олімпійський» щодо оренди стадіону 19 квітня, повідомляє Українська правда.

Про це на брифінгу 16 квітня розповів речник штабу Порошенка Олег Медведєв.

«Сьогодні зранку була укладена тристороння угода, яку підписали НСК «Олімпійський», представники виборчих штабів Петра Порошенка та Володимира Зеленського. Це – тристоронній договір про оренду стадіону на вечір 19 квітня», – повідомив він.

Пізніше у команді Зеленського УП підтвердили факт підписання угоди й наголосили, що наразі тривають переговори щодо часу, формату та ін.

Медведєв також розповів, що ввечері 16 квітня штаби кандидатів мають продовжити переговори про час і формат дебатів 19 квітня.

«Наші представники збираються обговорювати регламент цих дебатів. Поки що у нас різні бачення: одна сторона налаштована на шоу, інша – на проведення повноцінної дискусії», – сказав Медведєв.

У команді президента запевнили, що Порошенко згоден на дебати на стадіоні, зокрема 19 квітня, але, за словами Медведєва, це має бути «змістовна кількагодинна дискусія, а не феєричне шоу».

Зокрема, він заявив, що команда Зеленського уже звозить на стадіон сценічне обладнання.

«За основу для проведення дебатів має бути взятий той формат проведення дискусії, який прописаний у законі. Це – дебати на базі суспільного телебачення», – додав він.

Медведєв сказав, що Порошенко буде дотримуватися законодавства в частині організації дебатів.

Він наголосив, що відповідальність за безпеку на стадіоні покладається на Нацгвардію і Нацполіцію, адже на «Олімпійський» прийдуть десятки тисяч людей.

Щодо ведучих дебатів, то Медведєв також прогнозує непрості переговори зі штабом Зеленського.

«Нікого поки що не пропонуємо, але звичайно, що ведучі мають бути об’єктивними і неупередженими», – наголосив він.

Водночас у штабі президента схиляються до того, що на дебатах в ефірі «Суспільного» буде лише Порошенко.

Нагадаємо: 19 квітня між кандидатами заплановані дебати, а другий тур виборів відбудеться 21 квітня.

Як писав Mind, 14 квітня, президент Порошенко, як і планував раніше, прибув на стадіон «Олімпійський» для участі в дебатах зі своїм опонентом, кандидатом в президенти України Володимиром Зеленським. Натомість його опонент не з'явився на стадіоні. Як пізніше повідомив спікер штабу Зе з питань ходу виборчої кампанії Дмитро Разумков, Зеленський чекає Порошенка на передвиборні дебати 19 квітня на НСК «Олімпійський», а в неділю, 14 квітня, під стадіоном проходив агітаційний мітинг Порошенко. У той же час Порошенко наголосив, що в п'ятницю 19 квітня чекатиме Зеленського в студії «Суспільного», оскільки цей формат передбачено законодавством України.

Раніше Зеленський озвучував під час телефонної розмови із Порошенком у ефірі каналу «1+1», що він запрошує президента на дебати 19 квітня на НСК «Олімпійський». Натомість Порошенко наполягав на даті 14 квітня. Під час телефонної розмови в ефірі телеканалу кандидатам не вдалось домовитись про єдину дату, місце та час проведення теледебатів.

Про те, якими брендами володіє кожен з кандидатів у президенти України, читайте у матеріалі Mind «Хліба і видовищ: які торговельні марки належать Порошенку і Зеленському», за результатами даних проекту PatentBot спеціально для Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті