Philip Morris пропонуватиме страхові знижки тим, хто кинув курити

Інший бік медалі – ця ініціатива зробить значно популярнішими електронні сигарети

фото Shutterstock

Тютюнова компанія Philip Morris International вирішила зайняся страхуванням життя і буде надавати знижки тим, хто кинув курити, передає CNBC.

Страхування спочатку в Британії, а з часом і в інших країнах буде здійснювати дочірня компанія Philip Morris під назвою Reviti.

Знижки будуть надаватися тим, хто кине курити або перейде на менш шкідливі електронні сигарети або iQOS – прилади по нагріванню тютюну, які випускає Philip Morris.

В середньому знижка для тих, хто перейде на електронні сигарети, складе 2,5%, а ті, хто буде використовувати iQOS протягом трьох місяців, отримають знижку в 25%. Люди, які кинуть курити щонайменше на рік, отримають знижку в 50%.

Електронні сигарети дуже популярні у Великобританії. Зокрема, це пов'язано з тим, що влада називає ці пристрої менш шкідливою альтернативою курінню і закликає людей заміщати ними куріння сигарет.

Інтерес до iQOS може значно зрости в країні завдяки обіцяним від Philip Morris знижкам, підсумовує видання.

Раніше повідомлялося, що Philip Morris оплачувала виробництво сигарет в Індії в обхід заборони уряду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS