Прем’єр-міністр Британії Тереза Мей відправила у відставку главу Міноборони країни Гевіна Вільямсона. Про це повідомляє The Guardian.
Зазначається,що вона попросила Вільямсона піти, оскільки втратила «впевненість в його здатності виконувати обов’язки міністра оборони та члена її кабінету». Це рішення пов’язано з його поведінкою, пов’язаною з розслідуванням обставин несанкціонованого розголошення інформації з засідання Ради національної безпеки. Мей назвала цей витік даних «безпрецедентним».
За фактом витоку інформації було розпочато внутрішнє розслідування з можливістю кримінального розслідування.
Видання повідомляє, що справа стосується розголошення Вільямсоном інформації з закритого засідання Ради національної безпеки, під час якого було вирішено підтримати китайську компанію Huawei у створенні мережі 5G в Британії.
Міністр внутрішніх справ Саджид Джавіж сказав, що для будь-якого міністра є «абсолютно неприпустимим» оприлюднювати конфіденційну інформацію.
Вільямсон та міністр внутрішніх справ Джеремі Хант заявили, що непричетні до цього і не розголошували «інформацію з Ради національної безпеки». Крім того, екс-міністр оборони назвав цю справу «полюванням на відьом» та «вендетою секретаря кабінету міністрів та радника з національної безпеки Марка Седвілла».