Найдорожча в США кава продається в Сан-Франциско (Каліфорнія) – одна чашка напою особливого сорту тут коштує $75, передає телекомпанія CNN, на яку посилається gazettco.com.
Цей сорт кави називається Elida Geisha Natural. Компанія Klatch Coffee придбала його зерна за рекордно високою ціною $803 за фунт (454 грами – ред.) на аукціоні в Панамі. Після обсмажування вартість Elida Geisha Natural зросла до $1200 за фунт.
При цьому Klatch Coffee на торгах закупила всього близько 5 кг цієї кави. Загалом на аукціон, який проводився в минулому році, було виставлено лише 45 кг ексклюзивних зерен.
«Ця кава не така пересмажена, як в інших місцях. У нас її смажать, як у старі добрі часи», – заявив один із засновників Klatch Coffee Бо Тіара. Він стверджує, що більше ні в кого в США немає такого сорту кави. Кавовари в цій фірмі зобов'язані відпрацювати не менше 400 годин, щоб бути допущеними до обслуговування клієнтів.
Також Klatch Coffee продає зерна Elida Geisha Natural через інтернет. 18 грамів цього сорту кави обійдуться в $75.
Нагадаємо, минулого року Coca-Cola купила за $5 млрд найбільшу британську мережу кав'ярень Costa Coffee.