Хмарочос у центрі Нью-Йорка Trump Tower, який належить нинішньому президенту США Дональду Трампу, став найменш популярною будівлею на ринку елітної нерухомості в Нью-Йорку, пише Bloomberg, на яку посилається The Bell.
58-поверховий хмарочос було побудовано в 1983 році. Трамп сам спроектував цю будівлю разом з Equitable Life Assurance Company. Всередині знаходиться штучний водоспад висотою 18 метрів, а підлога встелена рожевим італійським мармуром. Хмарочос розташований за два квартали від Центрального парку, в тій частині міста, де знаходиться більшість офісів.
Однак після обрання Трампа президентом будівля, в якій чимало заможних людей придбали житло, стала неприступною фортецею, скаржаться мешканці. Будівлю оточили бетонними бар'єрами, доступ до двох головних входів заблокований, а в самій будівлі давно не проводився капітальний ремонт.
Якщо раніше Trump Tower становила інтерес за рахунок знаменитостей на зразок Майкла Джексона і Стівена Спілберга, як тут проживали, то зараз будівля цікава хіба що тим, що в ній проводилися зустрічі команди Трампа з росіянами, випливає з доповіді Мюллера.
З 2016 року, коли Трамп став президентом, більшість квартир у вежі продано в збиток (за ціну, меншу покупної), з кількох угод це лише 20% від вартості.
Зараз вежа Трампа заповнена тільки на 83% проти 99% сім років тому. Клієнти заздалегідь просять не показувати їм варіанти квартир в Trump Tower, розповів Bloomberg один з агентів нерухомості.
Один з мешканців будинку, Майкл Склар, розповідає, що в жовтні йому вдалося продати квартиру батьків у вежі за $1,83 млн, але тільки після того, як він витратив близько $400 тисяч на ремонт. Після виборів життя в будинку перетворилася в кошмар, розповідає Склар, – одного разу служба безпеки не дозволила, щоб до його хворої матері під'їхало до будинку таксі.
Зазначається, що для Трампа нерухомість залишається основним джерелом доходу. У минулому році президент заробив $434,8 млн, це на 4% менше, ніж в 2017 році.
Нагадаємо, в ЗМІ просочилися фото проекту будівлі Трамп-Тауер у Москві – проект, який так і не вдалося реалізувати.