Захворіло у світі
60,420,355
Померло у світі
1,421,650
Вилікувалось у світі
38,717,768
Захворіло в Україні
677,189
Померло в Україні
11,717
Вилікувалось в Україні
317,395
Який вигляд могла б мати «Трамп-Тауер» у Москві – в ЗМІ просочилися фото

Який вигляд могла б мати «Трамп-Тауер» у Москві – в ЗМІ просочилися фото

Оточення Трампа стверджує, що про будівництво велися тільки розмови, а насправді вже були складені креслення і схеми

Який вигляд могла б мати «Трамп-Тауер» у Москві – в ЗМІ просочилися фото
BuzzFeed News; Wikimedia; Getty Images; Trump Tower rendering provided to BuzzFeed News

Будівництво багатоповерхової вежі «Трамп-Тауер», яка мала належати нинішньому президенту США Дональду Трампу, просунулося значно далі, ніж переконує оточення Трампа.

У розпорядженні видання BuzzFeed News опинилися сотні сторінок ділової переписки, архітектурних креслень майбутньої вежі і бізнес-розрахунків.

Як випливає з документів, 100-поверхову вежу передбачалося побудувати в «Москва-Сіті». У будівлі передбачалася офісна та житлова частини, а також спа-центр під брендом Іванки Трамп.

Про те, який вигляд мали би «Трамп-тауер» у Москві, можна судити з викладених в мережу фото:

Тим часом оточення Трампа визнає, що переговори про будівництво «Трамп-тауер» в Росії велися, але наполягає на тому, що мова йшла лише про попереднє обговорення проекту.

Зокрема, особистий адвокат Трампа Рудольф Джуліані в січневому інтерв'ю The New Yorker стверджував, що сторони обмежилися лише «листом про наміри».

Плани будівництва «Трамп-тауер» в Росії – одна з ключових тем розслідування про можливе російське втручання в президентські вибори в США. Зокрема, восени 2018 року з'ясувалося, що колишній адвокат Трампа Майкл Коен дав неправдиві свідчення Конгресу про цей проект.

Коен спочатку заявив, що проект згорнули на початку 2016 року, а потім визнав, що переговори тривали як мінімум до червня, коли Трамп уже став єдиним кандидатом на пост президента від Республіканської партії.

У 2015 році, після початку президентської кампанії бізнесмен Фелікс Сатер, уродженець Росії, який мігрував у США, запропонував здійснити давню ідею Трампа про будівництво Trump Tower в Москві. Він написав особистому помічникові Трампа Майклу Коену, що заручиться підтримкою президента Путіна, і це допоможе Трампу стати президентом США.

Їхнє листування згодом проникло в пресу. Після початку розслідування, відповідаючи на питання журналістів, Сатер каже, що він не був знайомий з Путіним і навіть не вірив, що Трамп зможе стати президентом, але раз йому випала нагода заробити, він хотів нею скористатися.

За матеріалами Meduza

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті