«Vodafone Україна» розпочала впровадження навчальної програми, яка допоможе створити підґрунтя для розвитку «розумного» середовища взаємопов’язаних електронних приладів, а студентам українських вузів – отримати актуальні знання та практичні навички з побудови та управління мереж інтернету речей. Про це повідомляє прес-служба компанії.
«Державний університет телекомунікацій» підписав меморандум про співпрацю з компанією, згідно з яким Vodafone, як світовий лідер на IoT-ринку, візьме активну участь у підготовці програми курсу, а також надасть студентам можливість долучитися до власної технічної бази, накопичених знань та досвіду.
IoT – один із пріоритетних напрямків для Vodafone, розвиток якого в Україні став можливим із запуском 4G у липні 2018 року. Для запуску IoT-рішень Vodafone спеціально розгортає мережу NB-IoT на базі власної 4G мережі, яка сьогодні доступна 60% українців.
У грудні 2018 року «Vodafone Україна» підключився до глобальної IoT-платформі Vodafone, світового лідера в області IoT-рішень. У такий спосіб українські клієнти Vodafone зможуть отримати доступ до кращої світової платформі, щоб системно й централізовано керувати IoT-рішеннями у своїх компаніях.
Технології Internet of Things слугуватимуть сучасному суспільству у сферах Smart City, «розумних будинків», моніторингу стану доріг, відстежуванні вантажопотоків та в агропромисловості.
Нагадаємо: раніше під час ексклюзивного інтерв’ю Mind топ-менеджер «Vodafone Україна» Євген Булах розповів, що мобільний оператор планує в найближчому майбутньому запустити нові послуги, що дозволять за кордоном розмовляти в домашній мережі та забезпечать вищу якість голосу, який передаватиметься LTE-мережею.
Також він зазначив, що мобільний оператор братиме участь у тендері на 5G, хоча український ринок до нового покоління зв’язку не готовий.
Крім того, мобільний оператор Vodafone спростував інформацію, яку поширили українські ЗМІ, щодо його намірів купити один з активів керуючої компанії СКМ Рината Ахметова – оператора фіксованого зв'язку Vega.