Huawei встановила рекорд на китайському ринку смартфонів

Китайська компанія сконцентрувала увагу на своєму внутрішньому ринку і від цього тільки виграла

Twitter Huawei

У другому кварталі 2019 року компанія Huawei встановила черговий рекорд на китайському ринку смартфонів. За даними аналітиків Canalys, Huawei збільшила поставки своїх пристроїв в Китай майже на третину, до 37,3 млн штук. В результаті ринкова частка вендора піднялася більш ніж на 10% і досягла небувалих 38,2%, пише DailyComm.

Стрімке зростання Huawei ще більше вражає, враховуючи, що негативна динаміка на китайському ринку смартфонів реєструється вже 9 кварталів поспіль, відзначають фахівці.

Huawei залишила далеко позаду своїх основних конкурентів, у яких показники знижуються. Так, у Oppo поставки просіли на 18%, до 17,9 млн штук, у Vivo – на 19%, до 17,1 млн одиниць, а у Xiaomi зареєстровано 20%-ве зниження і відвантаження на рівні 11,5 млн пристроїв.

Apple, яка замикає рейтинг найбільших смартфонних брендів у Китаї, скоротила поставки на 14%, до 5,7 млн штук.

Оглядачі відзначають, що Huawei сконцентрувала увагу на своєму внутрішньому ринку після того, як влада США фактично заборонила їй вести бізнес у Сполучених Штатах, а в травні включила в «чорний список», позбавивши можливості закуповувати компоненти і програмне забезпечення американського виробництва.

У минулому кварталі 64% випущених Huawei смартфонів надійшли в КНР, що стало найвищим показником з другої чверті 2013 року. Хоча санкції США провокують невизначеність на закордонних ринках Huawei, у себе на батьківщині компанія впевнено нарощує оберти.

Торгове протистояння США і КНР створює для Huawei додаткові можливості, зазначив аналітик Canalys Мо Цзя. Партнери по роздрібній торгівлі розгорнули широку рекламну кампанію, в якій роблять наголос на патріотичні почуття китайських покупців.

Раніше повідомлялося, що через американські санкції Huawei посварилася зі своїм найбільшим партнером.

Нагадаємо, кілька днів тому Huawei представила свій перший смартфон 5G.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS