Через американські санкції Huawei посварився зі своїм найбільшим партнером

Через американські санкції Huawei посварився зі своїм найбільшим партнером

Huawei випускає власними силами близько 10% своїх смартфонів, а решту – на підприємствах партнерів

Через американські санкції Huawei посварився зі своїм найбільшим партнером
фото DR

Американський виробник електроніки Flex, який вважається одним з основних партнерів Huawei, припинив збірку смартфонів китайської компанії. В результаті Huawei змушена була змінити підрядника і перекинула замовлення компаніям BYD Electronics International і Foxconn Electronics, передає DailyComm з посиланням на китайські ЗМІ.

Через цю ситуацію Flex більше ніж на місяць затримала поставки вже виробленого обладнання Huawei на суму $101,85 млн після повідомлення про те, що США вносять Huawei в чорний список.

Раніше індійське видання Economic Times дізналося про те, що три підприємства Flex припинили виробництво для Huawei в Індії.

Прес-секретар Flex в коментарі заявив, що компанія зупинила відвантаження продукції для Huawei і її дочірніх структур по всьому світу до подальшого розпорядження відповідно до рішення адміністрації США про включення китайського вендора в чорний список. Інших подробиць представник Flex не розкрив, пославшись на чинну угоду про конфіденційність із Huawei.

За даними IDC, Huawei випускає власними силами лише близько 10% своїх смартфонів, а більша частина пристроїв виробляється на підприємствах провідних ODM-виробників. Серед них, поряд з Flex, тайванська FIH Mobile, китайські BYD, Huaqin Communication Technology, Wingtech Technology та ін.

Нагадаємо, міністерство торгівлі США включило Huawei в «чорний список», учасники якого можуть співпрацювати з американськими компаніями тільки після отримання ними особливих дозволів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло