Міноборони США отримає $3,2 млрд на розробку гіперзвукової зброї

Така зброя стала одним з основних пріоритетів в бюджеті на новий фінансовий рік

фото pixabay.com

Міністерство оборони США запросило $3,2 млрд на програми створення гіперзвукового зброї в межах нового бюджету Пентагону. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що гіперзвукова ударна зброя стала одним з головних пріоритетів у військовому бюджеті США на 2021 фінансовий рік (починається з 1 жовтня 2020 року).

У червні 2018 року Пентагон повідомив, що військово-морські сили очолять розробку універсального який планує гіперзвукового блоку для використання у відповідних програмах флоту, армії і ВПС.

За даними Дослідницької служби Конгресу (CRS), передбачається, що в ВМС США універсальним гіперзвуковим блоком будуть оснащуватися ракети на підводних човнах. Армія встановить такі блоки на двоступеневі ракети-носії наземного базування. А ВВС США оснастять гіперзвуковим блоком з твердопаливної ракетою класу «повітря-земля» стратегічні бомбардувальники B-52H Stratofortress.

Льотні випробування будуть проводитися в 2020-2022 роках, а самі розробки триватимуть до 2024 року.

Нагадаємо: Путін у грудні минулого року заявив, що робота РФ над «суперзброєю» йде по плану. Він долав, що склалась унікальна ситуація, оскільки в жодній країні світу, крім Росії, гіперзвукової зброї немає.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS