Наглядова рада «Укрзалізниці» рекомендує Кабінету Міністрів звільнити Желько Марчека з посади виконуючого обов'язки голови правління підприємства. Про це повідомляє пресслужба «Укрзалізниці».
«Наглядова рада очікує, що це питання буде розглянуто на найближчому засіданні Кабінету Міністрів», – йдеться в повідомленні підприємства.
Крім того, наглядова рада прийняла рішення про негайне відсторонення Марчека від здійснення повноважень члена правління, відповідального за людські ресурси.
Як повідомлялося, на початку квітня наглядова рада «Укрзалізниці» відсторонила Марчека від керівництва компанією.
До цього профспілка «Союз залізничників України» направила президенту Володимиру Зеленському та прем'єр-міністру Денису Шмигалю клопотання щодо розірвання договору з Марчеком в зв'язку з порушенням ним Колективного договору, Кодексу законів про працю, а також закону України «Про професійні спілки їх права та гарантії діяльності»