Захворіло у світі
5,421,679
Померло у світі
345,223
Вилікувалось у світі
2,175,605
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Наглядова рада «Укрзалізниці» відсторонила Марчека від керівництва компанією

Наглядова рада «Укрзалізниці» відсторонила Марчека від керівництва компанією

Профспілка обвинуватила його у призупиненні соцвиплат залізничникам «в цей важкий час»

Наглядова рада «Укрзалізниці» відсторонила Марчека від керівництва компанією
фото УНІАН

Наглядова рада «Укрзалізниці» відсторонила Желько Марчека від керівництва компанією. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на поінформоване джерело на ринку.

За його словами, таке рішення було прийнято на останньому засіданні Наглядової ради УЗ.

До цього профспілка «Союз залізничників України» направив президенту Володимиру Зеленському та прем'єр-міністру Денису Шмигалю клопотання щодо розірвання договору з Марчек в зв'язку з порушенням ним Колективного договору, Кодексу законів про працю, а також закону України «Про професійні спілки їх права та гарантії діяльності» .

«Він (Марчек – ред.) дозволив собі призупинити соціальні виплати залізничникам в цей важкий час. Замість вирішення питання захисту простих працівників Желько зменшує основний дохід залізничників. Такий керівник нам не потрібен», – заявили в профспілці.

«Союз залізничників України» обвинувачує Желько Марчека в тому, що той погоджує укази про режим простою і призупинення виплат, гарантованих колективним договором, тільки з однією з кількох профспілкових організацій, ігноруючи думку решти профспілок, що порушує права кількох тисяч працівників УЗ.

Як повідомлялося, 5 лютого 2020 року Кабінет міністрів тимчасово призначив виконуючим обов'язки голови правління АТ «Укрзалізниця» члена правління УЗ Желько Марчека.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті