Нацбанк та Кабмін цього тижня представлять програму іпотеки для населення під 10% – Зеленський

Також уряд представить програму кредитів малому бізнесу за низькою ставкою для виплати зарплат працівникам

Володимир Зеленський
Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський заявив, що до кінця тижня Кабінет Міністрів та НБУ презентують програму іпотек для населення зі ставкою близько 10%, а також програми кредитів для малого бізнесу. Про це Зеленський повідомив у відеозверненні.

«Цього тижня уряд і НБУ мають представити дві важливі програми. Перша – це іпотека для населення за ставкою близько 10%. Друга – це кредити малому бізнесу за низькою ставкою для виплати заробітних плат своїм працівникам», – сказав президент.

Також Зеленський схвально оцінив рішення НБУ про зниження облікової ставки до 8% та наголосив, що очікує на зменшення ставок по депозитам від банків.

Нагадаємо: уряд та НБУ готують дві програми підтримки малого бізнесу.Першим кроком стане переформатування програми «5-7-9» та рефінансування існуючих кредитів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS