«Укренерго» відновлює проведення місячних та добових аукціонів із розподілення доступу до пропускної спроможності міждержавних перетинів за напрямками Україна – Росія та Україна – Білорусь. Про це повідомляє пресслужба «Укренерго».
Зазначається, що 18 червня проведуть добовий аукціон за відповідними напрямками з датою постачання електроенергії 20 червня. А місячний аукціон з розподілення пропускної спроможності на липень пройде 22-23 червня.
«Таким чином, буде відновлено експорт електроенергії з торгової зони ОЕС України в країни, які не є членами Енергетичного Співтовариства (Росія та Білорусь).» – повідомляє пресслужба.
Нагадаємо, Оператор ГТСУ та «Укренерго» почали співпрацю для інтеграції газотранспортної та енергетичної мереж.