Виробник паливних елементів Bloom Energy оголосив про плани виходу на ринок водню

Компанія запланувала почати продавати свої електролізери, які виробляють водень з води вже в 2021 році

Виробник паливних елементів Bloom Energy оголосив про плани виходу на ринок водню
фото www.facebook.com/bloomenergy

Американський виробник паливних елементів Bloom Energy анонсував вихід на ринок водню.

Як повідомляє Bloomberg, компанія збирається розпочати продаж електролізерів, машин, які виробляють водень з води в наступному році. При роботі від сонячної або вітрової енергії пристрою можуть генерувати паливо без викидів парникових газів. Наразі, як відомо, велика частина водню виробляється з природного газу.

Для початку Bloom планує запропонувати свою продукцію в Південній Кореї, яка в минулому році прийняла план по впровадженню водневої економіки, який передбачає розширення використання паливних елементів для автомобілів, а також для виробництва електроенергії. Електролізери можна продавати окремо або пропонувати разом з паливними елементами Bloom, налаштованими для роботи на водні.

«Ми пропонуємо щось унікальне в тому плані, що ми можемо генерувати водень та використовувати його, і можемо робити і те, і інше більш ефективно, ніж будь-яка інша технологія», – сказав гендиректор компанії К.Р. Шрідхар.

Після заяви компанії її акції виросли на 33% до найвищого показника з 2018 року.

Нагадаємо:раніше ЄС визначив Україну своїм пріоритетним партнером у реалізації Європейської водневої стратегії та постачанні новітнього енергетичного ресурсу на європейський ринок.

Як повідомлялось, що ЄК оголосила про початок «водневої революції» в енергетиці. За планами, у період 2025-2030 років водень повинен стати головною складовою інтегрованої енергетичної системи. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS