Виробник паливних елементів Bloom Energy оголосив про плани виходу на ринок водню

Виробник паливних елементів Bloom Energy оголосив про плани виходу на ринок водню

Компанія запланувала почати продавати свої електролізери, які виробляють водень з води вже в 2021 році

Виробник паливних елементів Bloom Energy оголосив про плани виходу на ринок водню
фото www.facebook.com/bloomenergy

Американський виробник паливних елементів Bloom Energy анонсував вихід на ринок водню.

Як повідомляє Bloomberg, компанія збирається розпочати продаж електролізерів, машин, які виробляють водень з води в наступному році. При роботі від сонячної або вітрової енергії пристрою можуть генерувати паливо без викидів парникових газів. Наразі, як відомо, велика частина водню виробляється з природного газу.

Для початку Bloom планує запропонувати свою продукцію в Південній Кореї, яка в минулому році прийняла план по впровадженню водневої економіки, який передбачає розширення використання паливних елементів для автомобілів, а також для виробництва електроенергії. Електролізери можна продавати окремо або пропонувати разом з паливними елементами Bloom, налаштованими для роботи на водні.

«Ми пропонуємо щось унікальне в тому плані, що ми можемо генерувати водень та використовувати його, і можемо робити і те, і інше більш ефективно, ніж будь-яка інша технологія», – сказав гендиректор компанії К.Р. Шрідхар.

Після заяви компанії її акції виросли на 33% до найвищого показника з 2018 року.

Нагадаємо:раніше ЄС визначив Україну своїм пріоритетним партнером у реалізації Європейської водневої стратегії та постачанні новітнього енергетичного ресурсу на європейський ринок.

Як повідомлялось, що ЄК оголосила про початок «водневої революції» в енергетиці. За планами, у період 2025-2030 років водень повинен стати головною складовою інтегрованої енергетичної системи. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті