Кравчук замінив Кучму на переговорах у Мінську

Він пообіцяв пришвидшити мир на Донбасі

Перший президент незалежної України, новий голова Тристоронньої контактної групи Леонід Кравчук
Фото: фейсбук Леоніда Кравчука

Перший президент Леонід Кравчук погодився очолити українську делегацію в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі. Про це він повідомив в Офісі президента.

«Я прийняв рішення, якщо зможу, а я хочу цього, щось зробити, щоби пришвидшити мир на Донбасі. Буду робити це до останнього продиху. Ось чому я погодився», – сказав політик.

Леоніду Кравчуку 86 років. Леоніду Кучмі, якого він змінив у переговорному процесі, 81.

28 липня Офіс президента повідомив, що Кучма залишив роботу на чолі української делегації в Тристоронній контактній групі.

Володимир Зеленський подякував другому президенту і сказав, що робота Кучми в Мінському процесі була важливою та складною. Він зазначив, що з повагою ставиться до його рішення піти.

Леонід Кучма вже відходив від роботи в Мінську з посиланням на вік. Проте після перемоги Зеленського на виборах повернувся до делегації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS